Kolik Decopierre stojí?

1980,- Kč / m2 bez DPH (DPH může být 15% či 21%).

Co cena zahrnuje?

  • materiál i aplikaci omítek
  • výběr jakéhokoliv designu či kombinaci různých designů dle Vašeho přání
  • vytvoření vizualizace Vašeho domu s omítkami Decopierre (běžná cena vizualizace 1000,- Kč)

Podrobnější info níže na této stránce v často kladených otázkách...

Chci vizualizaci

Časté otázky

Opravdu je možné vybrat si jakýkoliv design a cena zůstane stejná?

Ano. Vyberte si z  katalogu design, který se vám nejvíce líbí, pošlete nám číslo dané fotografie nebo nám svěřte svou vlastní originální představu. Nezáleží na tom, zda si vyberete světlý či tmavý kámen, velké nepravidelné kameny či malé pravidelné "cihličky", cena je vždy jednotná. Stejně tak i v případě, kdy si vyberete více designů (můžete mít jiné kameny v ploše a jiné např. kolem oken či dveří, příp. jiné na fasádě a jiné v interiéru atd.).

Co potřebujete k vytvoření vizualizace?

Vizualizaci vytvoříme na základě fotografie Vašeho domu a zaslání vybraných designů, které si můžete vybrat z katalogu či nám klidně poslat fotografii něčeho, co se Vám líbí a popsat nám Vaši vlastní představu. Cena vizualizace je 1000,- Kč, ale v případě realizace omítek Decopierre Vám ji z celkové ceny odečteme. Vizualizace je zároveň i přílohou smlouvy, abyste měli jistotu, že výsledek bude takový, jaký jste si přáli (změna je možná jen na základě Vašeho přání přímo při aplikaci - vše tvoříme na místě ručně a máte tak možnost celý proces v jeho průběhu ovlivnit).

Je něco, co cena nezahrnuje?

V ceně není započítána doprava z Liberce k Vám a případné potřebné úpravy stěn před aplikací.

Jak to celé probíhá?

1) Pošlete nám fotografii Vašeho domu (místa, kam chcete Decopierre aplikovat) a popište Vaši představu. K tomu můžete použít čísla designů, které vidíte v katalogu nebo klidně své další fotografie. V případě, že nyní nemáte přesnou představu, ale potřebujete si některé věci upřesnit, napište nám též, zodpovíme, co bude potřeba.

2) Budeme Vás kontaktovat, abychom si doplnili případné informace, zjistili, kdy byste chtěli Decopierre realizovat, ujasníme si rozsah, zda je potřeba stěny domu nějak připravit či ne a připravíme cenovou nabídku.

3) Po odsouhlasení pro Vás vytvoříme vizualizaci, jak bude s  DECOPIERRE®  vypadat právě Váš dům.

4) Zpracujeme případné změny či Vaše další přání, odsouhlasíme si finální podobu a domluvíme s Vámi termín realizace.

5) Přijedeme a většinou v průběhu jednoho dne proměníme Váš dům. :)

Working...